stypendia

UWAGA!!!

W zakładce "pomoc materialna dla uczniów" umieszczone zostały informacje dotyczące ubiegania się o pomoc materialną dla uczniów (w formie stypendium i zasiłku szkolnego) na rok szkolny 2019/2020.

zakończenie roku szkolnego 2018/19

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Klasy VIII

wtorek 18 czerwca 2019r.

Klasy V-VII

środa 19 czerwca 2019r.

Klasy I-IV

środa 19 czerwca 2019r.

Wizyta Marcina Gortata

1o czerwca 2019r.  gościł u nas Marcin Gortat- nasz najsłynniejszy absolwent. Spotkał się z uczniami, którym wiele opowiadał o tym, ile pracy trzeba włożyć, by zrealizować swoje marzenia. Były tez pamiątkowe zdjęcia.

Wielka Zbiórka Książek 2019

podziękowania

XVIII Ogólnopolski Konkurs "Arsenał Pamięci"

Maja Gawełek, uczennica klasy 8b, została laureatką XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Arsenał Pamięci. Gratulujemy!

wycieczka 1a i 2b 2019

21 maja 19r. uczniowie z klas Ia i IIb pod opieką p. Marzeny Janiszewskej i p. Małgorzaty Gacy byli na wycieczce w Kłóbce.  Dzieci zwiedziły skansen oraz dwór rodziny Orpiszewskich.  Na miejscu odbyły się również warsztaty, a także ognisko z kiełbaskami. W drodze powrotnej zwiedziły zamek w Łęczycy.

festyn dla dzieci 2019

W czwartek, 6 czerwca 2019 roku,  w Parku im. Józefa Piłsudskiego na Zdrowiu, na terenie przylegającym do muszli koncertowej łódzka Caritas zorganizowała festyn dla dzieci „Bądźmy razem”. Podczas imprezy wolontariusze Szkolnych Kół Caritas pobiegli w VIII Biegu Charytatywnym „Biegnijmy z pomocą”. Uzyskane w ramach biegu pieniądze  ze wszystkich szkół w całości zostały przeznaczone na leczenie i rehabilitację 11 – letniej Zuzi ze Zgierza, u której wykryto guza pnia mózgu. My, to znaczy pięćdziesiątka uczniów,  zebraliśmy dla Zuzi 1 881,13 zł, a przebiegliśmy łącznie 28 150 m.  I tak jakoś miło się złożyło, że nagrodzono nasz wysiłek pierwszym miejscem. Gratulujemy wszystkim  naszym wolontariuszom.

Warto dodać, iż patronat honorowy pełnili: Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś Metropolita Łódzki i Pani Hanna Zdanowska Prezydent Miasta Łodzi.