certyfikat5

Wizyta w schronisku

Nasi uczniowie pamiętają o słabych i bezbronnych. Razem z panią Moniką Babicką i panią Aleksandrą Milcarz odwiedzili schronisko dla zwierząt, przywożąc w prezencie zebrana karmę i zabawki.

w imieniu mieszkańców schroniska dziękujemy!

zawody na "Nowej Gdyni"

W ostatnim tygodniu przed feriami odbyły się zawody na "Nowej Gdyni" z okazji 15- lecia pływalni. Zawodnicy z klasy 4a naszej szkoły i pani Daria Fajkowska- trener zajęli I miejsce, pokonując konkurencję.

zebrania z rodzicami

6.02.2019r.(środa)

o godz. 17:00- zebrania z rodzicami

certyfikat

w czwartek, 31 stycznia klasy czwarte miały okazję wziąć udział w warsztatach na temat zdrowego odżywiania się. Dzięki tym zajęciom uczniowie mogli dowiedzieć się, w jaki sposób powinni się odżywiać. W nagrodę szkoła otrzymała kolejny certyfikat, który z dumą prezentujemy.

Bal karnawałowy 2019

We wtorek 29 stycznia 2019r. odbył się bal karnawałowy dla klas 1-3. W naszej szkole zaroiło się od księżniczek, rycerzy i bohaterów komiksów. Pod opieką pań i wodzireja szyscy bawili się znakomicie, co można zobaczyć na zdjęciach

podziękowania 2018

Mały Samorząd Szkolny serdecznie dziękuje Rodzicom i Uczniom, którzy włączyli się w akcję pomocy dla Maluszków. Dzieci otrzymały już od Was dary.